Majówka w Kotlinie Kłodzkiej

Maj to świetny czas na wyjazd i wypoczynek z rodziną oraz zwiedzanie okolicznych atrakcjach turystycznych. W tym czasie drzewa pięknie kwitną, wszędzie unosi się zapach świeżych kwiatów. Rodzinna wyprawa w Góry Stołowe podczas wiosennego okresu jest świetnym przeżyciem. Piękne, soczyście zielone liście na drzewach i kolorowe kwiaty, świeży, ciepły powiew wiatru, skały o bajecznych kształtach, no i te widoki! A to zaledwie jedno z wielu miejsc, które trzeba odwiedzić podczas wizyty w Kotlinie Kłodzkiej na Dolnym Śląsku. W okresie wiosennym, mimo rozpoczętego sezonu, atrakcje turystyczne i szlaki nie są jeszcze tak zatłoczone jak podczas wakacji.
Wieczorami, na organizowanych przez nas ogniskach nad brzegiem stawu, przy głośnym rechocie żab, można odpocząć po długich wycieczkach.

A kiedy będziesz chciał odpocząć od całego świata, usiądź w naszym ogrodzie i zapomnij o wszystkim. Tu możesz spokojnie poczytać książkę opalając się w blasku majowego słońca. Dzieci w tym czasie mogą wspólnie bawić się na naszym bezpiecznym placu zabaw.

Maj oraz najbliższe miesiące to także idealny moment na eksplorację okolicy na rowerach. Nasze pobliskie, wiejskie drogi oddalone są od ruchliwych miast. Malownicze tereny są dostępne dla każdego i nie wymagają przygotowania. Jadąc między kolorowymi polami oraz pięknymi, kwitnącymi drzewami rodzinna wyprawa jest niezapomnianym przeżyciem. A jeżeli wolisz piesze wycieczki, to teren również idealnie się do tego nadaje!

Jesteśmy w centrum Kotliny Kłodzkiej. Wszędzie jest blisko od naszego gospodarstwa. Nasza wioska oddalona jest zaledwie o 6km od Polanicy i tyle samo od Kłodzka. Wieczorami jest bardzo spokojnie. U nas możesz się odprężyć i zrelaksować. Resztą zajmiemy się my.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz i do zobaczenia!

Gdzie jechać na majówkę. Atrakcje Kotliny Kłodzkiej.

Gdzie jechać na majówkę? Co zobaczyć w maju? Jeżeli nie widziałeś Gór Stołowych, Szczelińca i innych atrakcji Kotliny Kłodzkiej to maj jest najlepszym czasem na nadrobienie zaległości :)

majówka w Kotlinie Kłodzkiej. Agroturystyka Dolny Śląsk.

Nasz plac zabaw gotowy jest już na nadchodzący sezon.

Plac zabaw dla dzieci. Agroturystyka Kotlina Kłodzka.

Zabawki, hamaki, domki, trampolina, huśtawki oraz wiele innych atrakcji na naszym placu zabaw czekan na dzieci! A dla rodziców grill zawsze jest dostępny :)

atrakcje kotliny kłodzkiej. Co robić na majówkę.

Wieczorem, tuż przy naszym stawie organizujemy ogniska. Świetny sposób na zakończenie ekscytującego dnia w terenie!