O nas

Kowalowe Wzgórze to nasz rodzinny dom i gospodarstwo, które aktywnie prowadzimy. Mieszkamy tu z całą rodziną.  Gospodarstwo położone jest w niewielkiej, malowniczej wiosce Kamieniec w odległości ok. 9 km od Kłodzka i 7 km od Polanicy Zdrój. Atrakcyjna lokalizacja, piękny krajobraz górski i czyste świeże powietrze czynią tę wioskę niezwykle urokliwą. Dom usytuowany jest na wzgórzu, skąd rozprzestrzenia się widok na pobliskie stawy, w których bytują kaczki i pluskają karpie. Wokół domu roztacza się widok na pobliską łąkę, na której pasą się krowy, a z okien pokoi można podziwiać widok na stawy rybne.

 

Nasza oferta agroturystyczna skierowana jest do rodzin z dziećmi oraz osób poszukujących ciszy i spokoju, aktywnego wypoczynku na łonie natury oraz gotowych zasmakować przyjemności życia na wsi.

Oprócz wielu atrakcji turystycznych, których dostarcza Kotlina Kłodzka i jej okolice, proponujemy Wam wypoczynek w naszym gospodarstwie. Dla aktywnych, chcących oderwać się od miejskiej rzeczywistości oferujemy pracę w gospodarstwie, a żyjącym szybko odpoczynek na łonie natury. Dodatkowym atutem gospodarstwa, są dary natury w postaci owoców, warzyw, mleka i swojskich wyrobów, którymi raczymy naszych gości. Agroturystyka jest dobrym miejsce na wakacje z rodziną, czy ferie zimowe z dziećmi w górach.

Nasze
nagrody

Nagroda Roku Gminy Kłodzko 2009
Podkowa Biznesu 2010
Podkowa Biznesu 2017
I miejsce Najlepsze gospodarstwo agroturystyczne z Dolnego Śląska 2018
Wyróżnienie Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w konkursie Agroliga 2018
I miejsce Najpiękniejsza Zagroda w konkursie „Piękna Wieś Dolnośląska 2018”
I miejsce Najlepiej funkcjonujące gospodarstwo agroturystyczne w konkursie „Zielony Powiat Kłodzki” 2019
Menu