Regulamin obiektu noclegowego Kowalowe Wzgórze

Będziemy bardzo wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu wszystkich naszych Gości.

1. Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.

2. Istnieje możliwość zakwaterowania się przed godziną 15.00 po wcześniejszym ustaleniu tego faktu z Wynajmującym.

3. Kowalowe Wzgórze przyjmuje gości do godziny 22.00 w dzień przyjazdu.

4. Na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów. Palenie tytoniu możliwe jest w wyznaczonych miejscach na zewnątrz obiektu.

5. Dokonanie rezerwacji wymaga wpłaty zadatku w kwocie 30% ceny pobytu. Odpowiednią kwotę zadatku należy wpłacić na podany rachunek bankowy, w ciągu 7 dni od momentu otrzymania potwierdzenia rezerwacji. Brak wpłaty spowodowany będzie anulowaniem rezerwacji pobytu.

6. W przypadku anulowania rezerwacji wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. W momencie odwołania pobytu w dniu przyjazdu, Gość zobowiązany jest do zapłaty 100% ustalonej kwoty za pobyt.

7. Gość zobowiązany jest do zapłaty ustalonej kwoty za pobyt nawet jeśli z przyczyn niezależnych od Wynajmującego przyjazd lub pobyt ulegnie opóźnieniu lub skróceniu.

8. Z uwagi na ograniczoną ilość łóżeczek dla niemowlaków (3 szt.), udostępnione zostaną po wcześniejszej rezerwacji.

9. Możliwe formy płatności za pobyt to gotówka lub przelew na konto.

10. W Kowalowym Wzgórzu cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 7:00. Cisza nocna nie obowiązuje w przypadku wynajęcia całego obiektu.

11. W okresie wakacji, ferii zimowych, długich weekendów oraz świąt obowiązują oferty pakietowe z wyżywieniem i atrakcjami.

12. W sezonie niskim istnieje możliwość wykupienia wyżywienia, po wcześniejszym uzgodnieniu.

13. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego wydawane są między godziną 8:00 a 10:00. Obiadokolacja podawana jest w okresie ferii zimowych o godzinie 17:00, a w okresie wakacyjnym o 18:00 (jako opcja dodatkowa istnieje możliwość rozdzielenia dań i podanie zupy na przykład o godzinie 15:00).

14. W okresie wakacyjnym (od poniedziałku do piątku), o godzinie 19:00 organizowane są warsztaty dla dzieci tj. warsztaty dojenia krowy, warsztaty ubijania masła, kreatywne warsztaty mydlarskie, warsztaty pszczelarskie, ognisko. W sezonie niskim istnieje możliwość organizowania warsztatów po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Minimalna liczba osób – 6.

15. Gość zobowiązany jest do korzystania z powierzonego mu miejsca w sposób zgodny z jego przeznaczeniem, dbać o czystość i porządek oraz pozostawić je w należytym stanie z chwilą wyjazdu. Prosimy pamiętać, że Kowalowe Wzgórze jest gospodarstwem agroturystycznym. W naszym najbliższym otoczeniu znajdują się maszyny rolnicze, mieszkamy wśród zwierząt gospodarskich. Dlatego też prosimy o zachowanie ostrożności, szczególnie wobec dzieci.

16. O wszelkich uszkodzeniach i zastanych brakach oraz usterkach powstałych w czasie pobytu, Gość powinien niezwłocznie poinformować Wynajmującego. Za usterki powstałe z winy Gościa oraz osób znajdujących się pod Jego opieką, będzie pobierana adekwatna rekompensata pieniężna.

17. Goście Kowalowego Wzgórza ponoszą odpowiedzialność za powierzone im klucze. Prosimy także aby nie odłączać od klucza pilota do bramy. Brak zwrotu pilota i kluczy to koszt 100zł.

18. Na terenie obiektu działa bezpłatna, niezabezpieczona hasłem sieć WIFI.

19. Nie akceptujemy zwierząt domowych.

20. Dla Gości Kowalowego Wzgórza dostępny jest bezpłatny niestrzeżony parking znajdujący się na terenie gospodarstwa.

21. Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowującym się agresywnie oraz nieprzestrzegającym niniejszego regulaminu – gospodarze mają prawo wymówić pokój (nakazać opuszczenie Gospodarstwa) w trybie natychmiastowym, bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.

22. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za mienie Gości.

23. Aneks kuchenny znajdujący się na pierwszym piętrze jest dostępny dla gości bezpłatnie.

24. Na terenie Gospodarstwa znajdują się dwa stawy, w których obowiązuje całkowity zakaz kąpieli poza wyznaczonym obszarem.

25. Dzieci bezwzględnie muszą pozostać pod nadzorem dorosłej osoby w pobliżu stawów.

26. Liczba osób przebywająca w apartamencie lub pokoju jest ograniczona do liczby zgłoszonej przy rezerwacji. Jeśli liczba osób jest większa niż podana przy rezerwacji, Wynajmujący ma prawo zażądać dodatkowej opłaty.

Menu