Warsztaty kreatywne dla dzieci

Współczesna wieś jest nie tylko idealnym miejscem do życia, ale także znakomitym zakątkiem na rozwój umiejętności i świetną zabawę. To wszystko i jeszcze więcej czeka na Państwa na Kowalowym Wzgórzu. Specjalnie dla Państwa – naszych miłych Gości – stale wzbogacamy ofertę o nowe atrakcje.

Malownicze krajobrazy, błękit nieba i śpiew ptaków idealnie współgrają z przytulnie przygotowanymi pokojami i apartamentami. Do sielanki brakuje jedynie ekologicznego i domowego jedzenia… Zaraz, zaraz… przecież to też oferujemy! Jak Państwo widzicie, to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Oczywiście nie poprzestaliśmy na tym. Nasi Goście mogą również uczestniczyć w kreatywnych warsztatach. Tu się dopiero dzieje… Przede wszystkim jesteśmy przygotowani na każde warunki atmosferyczne i każdą porę roku!

Latem zajęcia odbywają się na podwórzu pod swojską chmurką. Deszcz nam niestraszny, więc nawet jeśli nas zaskoczy, to sala w stodole czeka. Zimą natomiast zawsze spotykamy się w sali kominkowej. Warsztaty odbywają się w naszym gospodarstwie w godzinach popołudniowo-wieczornych. Rodzice mogą spędzić ten czas na wspólnej „pracy” ze swoimi pociechami lub zrelaksować się w hamaku w towarzystwie dobrej książki.

Zobacz przykładowe warsztaty

Dojenie krowy – kurs dla początkujących

Kulig z ogniskiem

Malowanie odlewów gipsowych

Ognisko z pieczoną kiełbaską – przeciąganie liny

Warsztaty mydlarskie

Warsztaty pszczelarskie

Warsztaty stolarskie – robimy własne karmniki dla ptaków i budki lęgowe

Menu