Zarezerwuj pobyt na Kowalowym Wzgórzu

Chcesz zarezerwować cały dom tylko dla siebie?

Jeżeli organizujesz kameralne przyjęcie, szkolenie, warsztaty, pobyt dla przyjaciół lub zjazd rodzinny to możesz wynająć cały dom tylko dla siebie.
W sprawie rezerwacji całego domu lub kilku apartamentów prosimy o wcześniejszy kontakt przez email lub +48 693 937 177

W wysokim sezonie wszystko w pakiecie

W okresie wysokiego sezonu rezerwacji można dokonać wyłącznie w pakiecie z wyżywieniem. Poza tymi terminami wyżywienie jest opcjonalne.
Nasze posiłki przygotowywane są zawsze w dniu podania, gotujemy ze świeżych i naturalnych produktów, które nie lubią mrożenia i przechowywania ponad czas, w którym tracą swój smak i świeżość. Dlatego zawsze musimy przygotować się wcześniej do podania posiłków. Serdecznie dziękujemy!

Więcej informacji o pakietach i cenach znajdziesz w ofercie.

No to rezerwujemy!

Prosimy podać wiek, w którym dziecko będzie w trakcie pobytu.

W pobytach pakietowych rezerwacje przyjmujemy tylko z wyżywieniem, które wliczone jest już w cenę pakietu.

Prosimy zwrócić uwagę, że gwarancją rezerwacji wybranego terminu jest otrzymanie od nas wiadomości email z potwierdzeniem rezerwacji a następnie wpłata zadatku.

Co się dzieje kiedy wyślę zapytanie o rezerwację?

  1. Twoje zapytanie o rezerwację trafia na naszą skrzynkę pocztową. Otrzymujesz także powiadomienie na maila podanego w formularzu.
  2. Najszybciej jak to możliwe zabieramy się za sprawdzenie dostępności terminu i wybranego pokoju lub apartamentu.Tu prosimy o cierpliwość. Codziennie otrzymujemy wiele zapytań i każde realizujemy w kolejności pojawienia się na naszej skrzynce. Rozumiemy, że rezerwacja terminu to sprawa ważna i czasami właśnie ona decyduje o tym kiedy można wziąć urlop lub wpływa na inne decyzje. Staramy się ekspresowo odpowiadać na zapytania i Wasze maile, ale czasami pojawiają się sytuacje losowe w naszym gospodarstwie i czas odpowiedzi może się nieco wydłużyć. A wtedy ślicznie dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość  ♥
  3. Kiedy sprawdzimy Twoje zapytanie otrzymasz od nas informację czy w wybranym terminie możliwa jest rezerwacja.
  4. Następnie prosimy o postępowanie zgodnie z informacjami podanymi w mailu. Jeżeli Twój wybrany termin jest dostępny, to ostateczną gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wysokości uzależnionej od wybranych szczegółów pobytu.
  5. A teraz pozostaje już czekać na datę wyjazdu :)  Jeżeli chcesz sprawdzić jak do nas dojechać – zobacz szczegóły w kontakcie.

Do zobaczenia na miejscu!

Menu