O nas

Gospodarstwo Agroturystyczne „Kowalowe Wzgórze” w Kamieńcu zaprasza na wypoczynek latem i zimą, rodzinne wakacje, weekendy, święta, oraz biesiadę andrzejkową i sylwestrową.

Nasze gospodarstwo położone jest w niewielkiej, malowniczej wiosce Kamieniec w odległości ok. 9 km od Kłodzka i 7 km od Polanicy Zdrój. Atrakcyjna lokalizacja, piękny krajobraz górski i czyste świeże powietrze czynią tę wioskę niezwykle urokliwą. Dom usytuowany jest na wzgórzu, skąd rozprzestrzenia się widok na pobliskie stawy, w których bytują kaczki i pluskają karpie. Wokół domu roztacza się widok na pobliską łąkę, na której pasą się krowy, a z okien pokoi można podziwiać widok na stawy rybne.

Nasza oferta agroturystyczna skierowana jest do rodzin z dziećmi oraz osób poszukujących ciszy i spokoju, aktywnego wypoczynku na łonie natury oraz gotowych zasmakować przyjemności życia na wsi.

Oprócz wielu atrakcji turystycznych, których dostarcza Kotlina Kłodzka i jej okolice, proponujemy Gościom wypoczynek w naszym gospodarstwie. Dla aktywnych chcących oderwać się od miejskiej rzeczywistości oferujemy pracę w gospodarstwie, a żyjącym szybko odpoczynek na łonie natury. Dodatkowym atutem gospodarstwa, są dary natury w postaci owoców, warzyw, mleka i swojskich wyrobów, którymi raczymy naszych gości. Agroturystyka jest dobrym miejsce na wakacje z rodziną, czy ferie zimowe z dziećmi w górach..

Kowalowe Wzgórze w mediach

Czasopismo “Nowa gospodyni”

nowa-gospodyni-kowalowe-wzgorze

Czasopismo “Świat Kobiety”

czasopismo-swiat-kobiety-kowalowe-wzgorze-1

czasopismo-swiat-kobiety-kowalowe-wzgorze-2

Czasopismo “Chwila dla Ciebie”

chwila_dla_ciebie-kowalowe-wzgorze

Czasopismo “Panorama Wałbrzyska”

panorama_walbrzyska-kowalowe-wzgorze

W 2008 roku: Katarzyna Kowal pierwszych turystów przyjmie w maju. Oferuje im sielski spokój, kontakt te zwierzętami i pyszne jedzenie.

Nagrody

Nagroda Roku Gminy Kłodzko 2009

kowalowe-wzgorze-1

Nagroda Podkowa Biznesu 2010

kowalowe-wzgorze-2